Posted on

Створення банера +

8

8-1Для безлічі мережевих проектів завжди потрібне створення банера. Банерна реклама у сьогоднішньому Інтернеті не є чимось рідкісним, вона повсюдно використовується великими й маленькими компаніями, які здатні за рахунок цього виду просування збільшити свої продажі. Банери використовуються найрізноманітніших типів за розміром і технології їх створення.

Сьогодні можна одночасно бачити й прості картинки з рекламним товаром або послугою, або сайту чи проекту. А можна спостерігати так звані інтерактивні флеш-фільми, які програються на певній для цього кліпу ділянці сайту. В останньому випадку ними можна керувати за допомогою мишки, оживляючи й активізуючи деякі їх елементи. Це, звичайно, цікавіше за все, й тому у багатьох «найсвіжіших» проектах вже щосили – тобто талановито й активно – використовується подібна технологія.

Проте, такі сучасні й ресурсомісткі рекламні заставки потрібні не всім. Зрештою, чим краще продукт – тим менше можна витрачати на рекламу. Принаймні, у деяких випадках. Але це звичайно спірне питання.

Скільки людей – стільки й думок, і ситуацій. Але найголовніше у цьому те, що наше агентство по створенню Інтернет реклами (й надання інших послуг) може запропонувати вам створення банера. Яким він буде – залежить від побажань нашого замовника. Можна створити просту картинку, і вона прекрасно буде висвітлювати той продукт, який пропонується клієнтові, і доносити до аудиторії всю необхідну інформацію.

Звичайно, сучасні інтерактивні банерні реклами здатні працювати набагато ефективніше з точки зору впливу на свідомість споживача. Це вже буде залежати від вашої аудиторії, від вашого продукту, і від того середовища, в якому буде публікуватися дана банерна реклама.

Для наших фахівців створення банера не є чимось незнайомим і малозрозумілим. У цій компанії ви можете розраховувати на грамотне виконання найрізноманітніших завдань по створенню та грамотному, успішному розміщенню банерної реклами.

Напишіть відгук