Posted on

SEO курси +

1

1-1Пропоновані на цьому сайті SEO курси – це відмінна можливість отримання необхідних знань для того, щоб підштовхувати свій сайт до вершини пошукової видачі, витрачаючи при цьому мінімум сил і засобів. Інтернет-реклама, зокрема, пошукове просування (seo) на сьогоднішній день, вважається одним з найбільш вигідних способів просування товарів і послуг. Однак високі ціни на SEO, а також велика кількість авантюристів на цьому ринку відлякують значну частину керівників і власників бізнесу. Що ж заважає займатися пошуковим просуванням самостійно?

Ось кілька тез, які, можливо, змусять Вас задуматися про навчання розкрутці сайтів. Для виконання більшості (найбільш ефективних) робіт по оптимізації сайту не потрібно спеціальних знань у веб-програмуванні й суміжних галузях.

Для підтримки в топі оптимізованого сайту не потрібно багато тимчасових або фінансових витрат.

SEO компанії, як правило витрачають незначну частину бюджету безпосередньо на просування

Як розкрутити сайт це питання цікавить багатьох, велика кількість матеріалів в Інтернеті, різних пропозицій і порад створюють додаткову плутанину у цьому нелегкому питанні. Дійсно, щоб “розкрутити” сайт (під цим ми зараз розуміємо просування у пошуковій видачі) необхідно володіти чималими знаннями у різних областях, але найголовніше мати практичні навички. Ми пропонуємо індивідуальні заняття (курси) з розкрутки сайтів по їх закінченню, ви отримаєте той мінімум знань, який дозволить гарантовано піднімати сайт у пошуку Yandex, Google, Rambler з мінімальними витратами часу й коштів. Ви познайомитеся з усіма основними прийомами SEO і значно підвищите свою Інтернет-грамотність.

У ході занять по розкрутці сайту, ви отримаєте загальні знання про будову пошукових систем, принципи ранжирування сайтів, практичні навички щодо оптимізації текстів і коду сайтів, практичні навички seo-копірайтингу, практичні навички щодо збільшення посилальної маси (покупка посилань, статей, робота з біржами та ін. ) отримаєте джерела, де черпати подальші знання, щоб розвиватися у seo-напрямку.

SEO курси чого чекати?

Навряд чи Ви відразу по закінченню курсу зможете вивести новий сайт по найскладнішим, високочастотним запитам, але Ви отримаєте всі необхідні знання та вміння, щоб забезпечити значне зростання відвідувачів з пошукових систем, витрачаючи при цьому мінімум часу й коштів. Ви отримаєте початковий багаж знань, який дозволить Вам у подальшому розвиватися у seo-напрямку й робити свою роботу все більш ефективною. Початковий рівень знань, необхідний, щоб приступити до курсу по “розкрутці сайтів” користувач ПК.

Напишіть відгук