Posted on

Продаж доменів +

3

3На нашому сайті ви зможете підібрати собі гарний, оптимальний, легко вимовний, тематичний домен, що запам’ятовується. Так як сайт робиться на довгий час, то може змінюватися контент і дизайн, але незмінним залишається ім’я, яке буде постійним, у порівнянні добре підходить асоціація з телефоном, якщо телефон легко запам’ятовується, то це вже частина успіху, також і з доменом вашого сайту.

В інтернеті можна знайти безліч сайтів, що пропонують продати домен, але мало хто з них пропонує дійсно якісні імена, в основному це назви доменів з помилками, важкі для запам’ятовування, кострубаті й неправильні, вартість у цих доменів не висока, від 10 $ до декількох тисяч доларів.

Також на просторах інтернету зустрічаються дуже якісні пропозиції коротких і правильних ключових слів і транслітів, але ціна від десятків до сотень тисяч доларів, якщо у вас дійсно серйозний проект і ви не обмежені у бюджеті, то придбайте коротке ім’я, що легко запам’ятовується.

Якщо вам підійде домен у середній ціновій групі, то ми до ваших послуг, звичайно у нас є й дорогі домени, але основний упор ми зробили на доступність, так як не кожен зможе дозволити домен за кілька десятків або сотень тисяч доларів. Подивіться обов’язково всі розділи нашого каталогу доменів, ми сподіваємося, що ви обов’язково знайдете для себе відповідний варіант, якщо для вашого проекту не критична доменна зона .ru і .su то зробіть запит на цікаву для вас тему через розділ Контакти, і ми постараємося вам допомогти у підборі цікавлячого вас домену. Удачі вам у всіх ваших починаннях!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *