Posted on

Застосування почвогрунта на присадибній ділянці

02

Грунт на присадибній ділянці не завжди містить необхідні для рослин поживні речовини в потрібних кількостях. Наприклад, якщо переважає глинистf земля, як добрива найкраще використовувати торф або перегній. Багатим урожаєм здатний забезпечити вас почвогрунт http://keramzit-pesok.ru/ . Він містить елементи, корисні для рослин, що забезпечують їх активний розвиток.

Види

Правильно вибрати біологічні добавки зуміє далеко не кожен власник присадибної ділянки, тому краще заздалегідь порадитися з фахівцями. Грунт буває декількох видів:

 • Універсальний. На ньому можна вирощувати все що завгодно.
 • Спеціальний. Застосовується тільки для одного виду, наприклад, для огірків чи помідорів.
  Грунт має такі властивості:

  • Рихлість. У ньому немає великих грудок, земля легка.
  • Відсутні шкідливі речовини, такі як грибки, личинки, бактерії. При їх наявності рослини будуть гинути.
  • У його склад входять тільки корисні, що забезпечують високу родючість землі, речовини. Завдяки їм активно розвиваються городні та садові культури.
  • Нейтральна кислотність. Більшість рослин добре переносять саме таке середовище.
   Купуючи почвогрунт, зверніть увагу: він повинен складатися з торфу, суглинку, піску і дернової землі. Купувати його краще в перевірених торгових точках, адже від високої якості почвогрунта залежить майбутній урожай.

   Завдяки наявності в складі самих різних компонентів застосовується ця біологічна добавка досить широко. Використовується такий грунт не тільки для вирощування городніх культур. Застосовуючи його, створюють квітучі клумби, садять фруктові дерева і чагарники, використовують його і в ландшафтному дизайні. Досить внести в землю цей екологічно чистий продукт, і ви будете надовго забезпечені багатими врожаями.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *