Posted on

Кращий корм для осетрових риб

тонущие-осетровые-сайт1

Якщо ви збираєтеся зайнятися розведенням риби, слід подбати про запас необхідних кормів. Ви можете купувати їх уже готовими або робити самостійно. Оптимальний корм для осетра повинен бути жирним. У штучному водоймищі ця риба не зможе знайти собі їжу, тому подбати про її прожиток – ваша головна задача.

Готовий корм для рибгоспу містить необхідну кількість вітамінів і мікроелементів. Рівень жирності в ньому становить не менше 20%. Це дає можливість рибі швидко додавати у вазі.

Що любить осетер

Для даного різновиду риб найкраще підходять пастоподібні корму. Вони виготовлені на основі фаршу, в який додаються відходи з м’ясохолодобоєнь, кісткове борошно і яєчний порошок. Головним елементом цього корму є перекручена дрібна риба. Можна також додавати туди лялечок шовковичного шовкопряда.

Калорійність їжі для осетра повинна становити не менше 360-420 ккал. При його приготуванні необхідно брати до уваги характерні особливості даного різновиду риб. Правильний корм повинен тонути, а не залишатися на поверхні водойми. Це обумовлено тим, що осетрові вважають за краще харчуватися на дні. Крім того, корм зобов’язаний зберігати цільну форму хоча б протягом півгодини. Риба буде реагувати на його аромат.

Розмір корму безпосередньо залежить від ваги риб. Для осетрових мальків, кожен з яких важить не більш 80 грам, цілком підійдуть крупинки до 3 міліметрів. А півторакілограмових рибі потрібно корм з гранул. Розмір кожної з них повинен складати приблизно 9 міліметрів.

Напишіть відгук