Posted on

Хто такий декларант, як проходить навчання за даною спеціальністю?

1481266086326_hugeBlock

Міжнародні корпоративні зв’язки продовжують активно розширюватися і зміцнюватися. Сьогодні вже майже кожна компанія має відділ зовнішньоекономічної діяльності. У його складі зазвичай присутній хоча б один фахівець з митного оформлення товарів, що ввозяться і вивозяться. Щоб ним стати, потрібно успішно пройти курси декларанта http://alta-forum.ru/obuchayuwie_programmy/obuchenie_specialistov_po_tamozhennym_operaciyam/ .

Основні обов’язки даної особи

Спеціаліст по митному оформленню займається документальним супроводом імпортованої і експортованої продукції. Він зобов’язаний подавати вірні відомості до відповідних державних контролюючих органів. Від якості його роботи залежить вартість продукції в цілому, яка полягає в тому числі з мита, ПДВ, суми за послуги перевізників і інших зацікавлених осіб. А тому в спектр його обов’язків входить:

  • Вірне класифікація товарів, визначення складу пакету супроводжувальної документації.
  • Облік порога митного ризику для мінімізації обов’язкових платежів.
  • Вірне оформлення декларацій на товари, робота з виникаючими в ході їх прийняття проблемами.
  • Взаємодія з митницею по всім супутнім питань.
    Крім того, часто фахівці з декларування займаються ще й вибором оптимальних шляхів доставки як за термінами, так і за вартістю і легкості оформлення. Відповідно, на вищевказаних курсах поглиблено вивчають технологію збору даних, оформлення та подання відомостей в митницю, а також методи оптимізації витрат компанії на мита. Трохи більше поверхнево викладається логістика та ведення супутнього документообігу.

Напишіть відгук