Posted on

Інструмент для очищення від malware, надбудов і вірусів [HitmanPro]

3wpIdM6

Всім доброго часу доби й всякої всячини, дорогі друзі, знайомі, читачі, шанувальники та інші особистості.

Інструментарій нормальної боротьби зі spyware / malware останнім часом змінюється й щось дійсно варте знайти стає періодично все складніше й складніше.

Втім, ми вже писали про такий чудовий софт як Spybot, Normal Malware Cleaner, бездоганний AVZ та інші корисності (на кшталт видалялки надбудов над браузером, яка називається AdwCleaner), а тому сьогодні хочеться згадати ще одне з рішень подібного роду.
Йтиметься, як Ви зрозуміли із заголовка, про HitmanPro.
Давайте приступимо.

Установка, настройка й використання HitmanPro для видалення spyware, malware й навіть вірусів

Ми давно спостерігаємо за HitmanPro, причому робимо це досить пильно й ретельно та поки напрямок (та й якість) роботи залишається на належному рівні. Зокрема, у рамках навчання, власне, учні часто пропонують цю програму як аналог, що й привернуло увагу автора статті.

Завантажити це чудо програмістської думки можна, скажімо, з сайту розробника:

HitmanPro - загрузка программы

Кнопка Download у відповідному рядку дозволить завантажити Вам останню версію. Утиліта підтримує російську мову але, на жаль, умовно-безкоштовна. Втім, це не завадить нам використовувати її для періодичного сканування.

Установка HitmanPro, перший етап

Скачаний файл, власне, необхідно запустити, що прийде до запуску процесу установки, який .. Варто почати з налаштувань, натиснувши в відповідну кнопку.

Система підвищеного реагування в HitmanPro, установка

Де нам потрібно перейти на вкладку «Доп.налаштування» і відзначити галочку «Показати систему раннього реагування«, а також, другою галочкою, задати її в якості системи за умовчанням при пошуку інфекцій. Це дійство підвищить рівень евристики, хоча трохи підніме рівень параноїдальності (й можливо помилкових спрацьовувань).

Угода hitmanpro, процес установки

Повернемося до процесу установки. Після того як ми дамо згоду з угодою (ух!) І перейдемо до наступного етапу, програма запропонує нам варіант вибору режиму сканування, а саме, скажімо так, «Постійний» і «Разовий».

 

hitmanpro - вибір ступеня установки

Насправді це дуже здорово, оскільки бувають випадки, що для разового сканування доводиться ставити повну версію антивіруса або качати окрему (той же CureIT), а тут заздалегідь можна вибрати який із шляхів для Вас зараз зручніше.

Система раннього сканування у HitmanPro

На наступному етапі відразу запуститься процес сканування (при обліку, що Ви поставили відповідну галочку), що корисно.

Hitmanpro - результати установки й сканування

Ну і … На цьому, й все… Несподівано, так?

Якщо Ви не зрозуміли, то програма тепер встановлена і проста у налаштуванні, управлінні й використанні, як .. Ну, скажімо, тапочки. Тобто, тепер, коли Ви запустите HitmanPro, скажімо, з панелі «Пуск”, Ви побачите вже знайоме вікно:

hitmanpro - установка + настройка + використання

Де кнопка настройки відповідає за, як не дивно, настройки, а кнопочка «Далі«, власне, запустить процес сканування.

Такі справи.

Післямова

Ось так ось коротенько, швидко й просто все, а інструмент досить корисний й може поберегти Вам чимало нервів, сил і здоров’я, в певний момент часу (коли завелася якась шушара).

Як і завжди, якщо є якісь питання, думки, доповнення й все таке інше, то ласкаво просимо в коментарі до цього запису.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *