Опубликовано

На поїзді по Фінляндії

6070608670

На поїзді по Фінляндії: плюси і мінуси Подорожувати на поїзді по Фінляндії дуже приємно. І не тільки тому, що їдеш швидко і з комфортом, але й тому, що з вікна поїзда відкриваються чудові види. Ними милуєшся, навіть коли під’їжджаєш до міст. Все чудово, однак мінуси в залізничних переміщеннях по Фінляндії теж є і краще їх враховувати.

Якщо говорити про поїздку не всередині країни, а з Росії до Фінляндії, то поїзд, поза всякими сумнівами, саме комфортний засіб пересування. «Алегро» з центру Петербурга в центр Гельсінкі доставляє за 3 години 27 хвилин. При цьому ви сидите в зручному кріслі, можете спокійно витягнути ноги, відкинути столик, до ваших послуг багажні відділення і нормальні туалети, скрізь чистота, навіть не треба вставати для проходження прикордонних процедур — прикордонники самі до вас підійдуть і перевірять документи. Сьогодні жоден автобус не може з «Алегро» зрівнятися.
Ось тільки платити за таке задоволення доводиться вдвічі, а то і втричі більше. Якщо купуєте квитки на «Алегро» сильно заздалегідь, наприклад, в травні на серпень, ціна в економ-класі складе 3,2 тисячі рублів. Ну а якщо купуєте за один-два дні, то заплатите 4620 рублів як мінімум. Тобто вартість вашої поїздки буде в три або навіть в чотири рази дорожче, ніж на автобусі. Усередині самої Фінляндії пропорція приблизно така ж: наприклад, квиток на поїзд з Гельсінкі в Тампере варто в три рази дорожче, ніж квиток на автобус. Однак про все по порядку, тим більше що поїзди в Фінляндії між собою різняться досить сильно.

Добавить комментарий