Опубликовано

Італійська мова в Києві

45321

Італійська мова (итальянский язык Киев) — це мова мистецтва, моди, культури … І не тільки. З огляду на те, що італійська мова корінням сходить до латині, це мова науки, мова прогресу, мова Великої Римської Імперії. Італійською розмовляли і творили видатні люди — Петрарка, Данте, Мікеланджело, Леонардо да Вінчі, Ніколо Макіавеллі … Немає необхідності продовжувати цей перелік, інакше він буде дуже-дуже довгим.
Сказати що італійська мова — красива мова, це означає не сказати нічого, це те ж саме що сказати: Італія — гарна країна.
Отже, Ви вирішили відвідати Італію? А може Вам необхідно вивчити італійську мову для Вашої роботи? Або Ви хочете спілкуватися італійською по інтернету з рідними і близькими? А може, ви хочете читати італійську літературу і дивитися кінофільми на італійській мові в оригіналі?
Які б не були у Вас причини для навчення, інтенсивні курси італійської мови Київ від Big City прийдуть Вам на допомогу. І хоча заняття проходять в аудиторіях, що знаходяться на лівому березі Києва, Ви зможете повністю поринути в чарівну італійську атмосферу, яка починається із чашечки італійської кави, яку вам запропонують на початку уроку.

Викладачі школи мають багаторічний досвід викладання. Їх висока якість навчання визнана не тільки випускниками школи Big City, але і Європейською Бізнес Асоціацією (EBA). Викладачі школи використовують комунікативний метод подачі матеріалу. Вам не доведеться зубрити списки фраз і правила граматики — Вас будуть навчати використовувати слова і фрази італійської мови в конкретних життєвих ситуаціях. Цей метод дозволяє зробити запам’ятовування на рівні підсвідомості (це відбувається непомітно для Вас), причому таке запам’ятовування на порядок ефективніше свідомого заучування. У процесії комунікативного навчання Ви отримаєте мовні навички, які надовго залишаться з Вами.

Для вивчення мови застосовується оригінальна авторська програма, яка дозволяє за пришвидшеною методою засвоїти більше інформації за коротший термін, наприклад, рівень А 1 вам запропонують пройти не за 4-5 місяців, а лише за 6 тижнів і це дійсно реально! До того ж, Вам дійсно сподобається новина, що немає потреби купувати інші підручники і додатково витрачати кошти. Вам знадобиться лише добрий настрій і особиста присутність.

Школа Big City зробить Ваше вивчення італійської мови легким і приємним. Ви зможете отримувати задоволення від спілкування вже з першого заняття. Розширюйте коло Ваших інтересів, спілкування та світогляд з допомогою грунтовного знання іноземних мов.

Джерело: https://www.lcbc.com.ua/.

Добавить комментарий